Filtrowanie

wysokość (wymiar zewnętrzny)
szerokość (wymiar zewnętrzny)
głębokość (wymiar zewnętrzny)
Klasa

Kategorie

klasa A - do przechowywania dokumentów poufnych wg. MON Jest 5 produktów.

Szafy przeznaczone do przechowywania dokumentów o charakterze poufnym według MON to najwyższa kategoria zabezpieczeń akt i dokumentów. W ofercie szafy na dokumenty poufne wykonane zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem ministra oraz zarządzeniami MON nr 46 i 57.

W szafach zastosowano korpus i drzwi szafy z blachy stalowej o wysokiej odporności na włamania. W wersji standardowej wszystkie szafy posiadają zamek w klasie A. Drzwi w szafach na dokumenty są blokowane na trzech krawędziach rozbudowanym systemem ryglujący. Najpopularniejsze szafy na dokumenty niejawne wykorzystywane w pomieszczeniach biurowych i archiwach. Dostosowane do przechowywania ważnych dokumentów, akt, a także sprzętu komputerowego.

Szafy na dokumenty niejawne zamykane są na zamek kluczowy w klasie A. Ponadto możliwe dodatkowe wyposażenie w postaci między innymi: dodatkowej skrytki, dodatkowych półek, dodatkowych zamków lub wymiany zamka na elektroniczny albo szyfrowy. Szafy na dokumenty poufne dostępne w kolorach: jasnoszarym i beżowym z możliwością wyboru dowolnej barwy z palety RAL (na zamówienie)

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów